خانه / ناروی - نروژ / اخبار / مجتمع خدمات موتر و اتومبیل یک افغان مقام نخست را در ناروی کسب کرد

مجتمع خدمات موتر و اتومبیل یک افغان مقام نخست را در ناروی کسب کرد

شبکه TV2 در یکی از پروگرامهای مستند خود با نام TV 2 HJELPER DEG به سراغ تست و بررسی کسب و کارها و دیگر مسائل اجتماعی میرود.
با نزدیک شدن به فصل سرما٬ برنامه سازان این شبکه به سراغ شرکتهای ارائه دهنده خدمات اتومبیل از جمله موتر شویی ( کارواش ) رفتند! آنها از کارشناس اتحادیه موتر ناروی NAF هم برای بررسی این موضوع کمک گرفتند.

این برنامه ۳ شرکت مطرح در سطح ناروی و اسلو را بصورت نامحسوس و ناشناس مورد بررسی قرار داد. شرکتهای Bilvask1– LemonWax – Handz On به عنوان مطرح ترین شرکتهای اسلو و نروژ برای این بررسی انتخاب شده اند.
به این ترتیب که ۳ موتر(اتومبیل – ماشین) بسیار کثیف و مشابه را برای نظافت و شستشو به این شرکتها میبرند٬ که در این موترها مقداری پول نقد و یک پاکت شیرینی جات هم قرار داده شده است!
پس از پایان کار شستشو و نظافت٬ این موترها بصورت دقیق توسط کارشناس NAF بررسی شده و طبق نتیجه به این شرکتها امتیاز میدهند.
در میان هر موتر  بصورت دقیق ۱۳۳ کرون پول نقد و ۲۰ دانه شکلات و شیرینی گذاشته شده است.

  • بعد از بررسی موترها مشخص میشود که موتری که به شرکت Bilvask1 با مدیریت شیر علی مرادی٬ تحویل داده شده بود٬ بصورت مناسب تمیز شده و پول نقد ۱۳۳ کرون هم دست نخورده در موتر قرار داشت و البته یک دانه از شیرینی جات کم شده بود! امتیاز ۵ از ۶
  • موتر تحویل شده به شرکت LemonWax هم یک دانه شیرینی کم شده بود و البته پول نقد نیز دست نخورده بود٬ اما خود موتر بصورت دقیق تمیز نشده بود. امتیاز ۴ از ۶
  • موتر تحویل شده به شرکت Handz On هم پول نقد دست نخورده بود اما ۲ دانه شیرینی کم شده و بعضی از قسمتهای موتر هم کثیف مانده بود. امتیاز ۳ از ۶

شرکت منتخب و برتر Bilvask1 بخاطر کم شدن یک شیرینی عذر خواهی کرده و معتقد بودند که این شیرینی کوچک ممکن است به دلیل باز بودن درب  پاکت٬ در هنگام نظافت داخلی گم شده باشد!

شرکت LemonWax از امتیاز راضی نبوده و گفته اند که تلاش میکنند کیفیت کارشان را بیشتر کنند.

مسئولان شرکت Handz On حاضر نشده با برنامه سازان صحبت کنند و در پیام نوشته اند که از امتیاز به هیچ عنوان راضی نیستند. در نهایت یکی از برنامه سازان شبکه TV2 برای مصاحبه با مسئولین این شرکت به دفتر آنها میرود ولی هیچ مسئولی برای ملاقات با او حاضر نمیشود. شبکه یک بسته شیرینی به خاطر علاقه آنها شیرینی در مقابل شرکت قرار میدهد.

شرکت Bilvask1 با مدیریت شیر علی مرادی در Brynsenter شهر اسلو قرار دارد. این شرکت خدمات مختلفی از جمله موتر شویی٬ تبدیل و فروش تایرو رینگ اسپورت موتر٬ تعمیر بدنه و رنگ٬ خدمات شیشه از جمله تعمیر و تعویض را انجام میدهد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت در پایین مراجعه نمایید!
www.bilvask1.no

برای دیدن ویدیو این برنامه به صفحه فیسبوک هانورگه مراجعه نمایید!

Check Also

اعتراضات در ناروی

هموطنان مقیم کشور ناروی! مناطق مرکزی افغانستان که از امن ترین نقاط افغانستان و از حامیان …

Leave a Reply

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: